Hakkımızda

Teke -

1983 yılında kurulan Teke Ticaret, çalışma disiplini ve kararlılığı ile günümüze kadar gelebilen nadir şirketlerden bir tanesidir. Çalışanlarının gösterdiği özveri ve azim Teke Ticaret kendini sürekli geliştirmesini ve çeşitli alanlarda çalışmalar yapmasını sağlamıştır. 1985 yılında inşaat sektörüne giriş yapan Teke Ticaret, çimento bayiliği, nakliye isleri ve bina yapım, satım islerinde çalışmalarına devam etmiştir.

Bu çalışmaların sürekliliği ve düzenliliği Teke Ticaretin 1994 yılında kurumsal bir firma olmasını sağlamıştır. Kurumsal bir şirket olma sorumluluğunu omuzlayan Teke Ticaret artık Teke Taşımacılık.

Gıda Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. adiyla çalışmalarına devam etmiştir. Gıda sektörüne de giren Teke Ticaret Kardelen Kaynak suyu Gebze Ana Bayiliğini de aldıktan sonra çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Bünyesinde bulunan dört krom kaplama su tankeri ile kullanma suyu tasimaciligina da baslayan Teke Ticaret bu alandaki çalismalarina devam etmektedir.Sahip olduğu üç perakende satış servis araçlarıyla kardelen kaynak suları dağıtımını zamanında ve sağlıklı bir şekilde müşterilerinin su ihtiyaçlarını en iyi şekilde sürdürmektedir.

İnsan sağlığının önemini kavramı yöneticileri ve çalışanlarıyla Gebzelilerin hizmetinde olup büyümeye devam etmektedir. Teke Ticaret, ilerideki çalışmalarını daha geniş, kapsamlı şekilde sürdürmeyi ve en iyi şekilde devamlılığını ve iş alanını da genişletmeyi düşünmektedir.


teke-tasimacilik-darica-gebze

Belgelerimiz

Sağlıklı ve güvenilir bir içme suyunun temin edilerek tüketiciye ulaştırılması toplum sağlığı için son derece önemli bir konudur. 1993 yılından bu yana tüketicilerimize hizmet veren, KARDELEN Doğal Kaynak Suyu olarak amacımız; doğal kaynak sularını size en doğal haliyle ulaştırmaktır.

Bunun için öncelikle etrafında çevre, sanayi, hava kirliliği, tarımsal ve zirai ilaçlamanın bulunmadığı, birinci kalite doğal kaynak suyuna ulaştık. Devamında Dünya standartlarına uygun ileri teknolojiyi tesis ederek bu doğal lezzeti çağdaş bir hizmet ile sizlere sunduk. Fabrikamız, 10.000m²’si kapalı, 52.000m²’ si açık olmak üzere geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Kaynağımız olan Kerem Ali Dağları’ndan gelen, suyumuz tamamen kapalı ve paslanmaz borular ile kaynağından bardağınıza kadar ulaşmaktadır.