Hizmetlerimiz

teke-tasimacilik-darica-gebze

TAŞIMACILIK

Teke Taşımacılık; olarak uzun yıllardır Taşımacılık sektöründe uzman personeli ve tecrübeli kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz.

Modern araçlarımız ile Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık hizmeti veriyoruz. Firmamızın tecrübeli kadrosu ile güvenle istek ve taleplerinizi yerine getirirken; müşterilerimizin memnuniyeti adına müşterimizin talep ettiği zaman ve saatte verilen adrese ulaşmak için mücadele ediyoruz.

Sektörün; Güven ve Dürüstlük eksiklerini Teke Taşımacılık olarak biz müşterilerimize gereken Güven ve Dürüstlüğü sağlayarak bu alanda öncülük yapmaya hedefliyoruz.

Taşımacılık; sektöründe Geniş hizmet ağımız ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile gerçek anlamda müşteri ilişkilerini önemseyen personelimiz ve takip sistemlerimiz ile güven ve şeffahlık sağlamaktadır.

cizgi

İÇME SUYU TAŞIMACILIĞI

Tanker suyunda suyun temiz ve kaliteli olması tankerlerin periyodik bakımlarının zamanında ve doğru şekilde yapılması önemlidir.  32 yıldır siz değerli müşterilerimizin “İçme Suyu” konusunda taşıma hizmetleri vermektedir.

Firmamızın bugün hala bu işi güven verici bir şekilde yapması iş ahlakımızın müşteri memnuniyeti ve insan sağlığına önem vermesinden kaynaklanmaktadır.

İçme Suyu Taşıma hizmetlerinde en önemli etken; insan ve çevre sağlığını etkilemeyecek ortam ve hizmetlerin sağlanmasıdır. Teke Taşımacılık; olarak uzun zamandır sektörün “İçme Suyu” taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye ve “İçme Suyu” taşımacılığı konusunda en kısa zamanda yerine getirmeyi görev edinmiş uzman ve tecrübeli geniş kadrumuzla hizmete hazırız.

su-tasima-hizmetleri-gebze-kocaeli

cizgi

tanker-ile-su-tasima-gebze

KULLANMA SUYU TAŞIMACILIĞI

Teke Taşımacılık; kuruluşundan itibaren bir çok firmanın, kuruluşun, fabrikaların ve kamu hizmetlerinin “Kullanma Suyu” taşımacılık hizmetini yerine getirmiştir.

Kullanma Suyu Taşımacılığı konusunda zengin araç kaynağı ve personelleri ile siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini zamanında ve müşteri memnuniyetine önem vererek yerine getirmektedir.

Gebze’de kurulan firmamız; Dürüst ve Güvenirliği ile büyümeye devam ederken; Kullanma Suyu taşımacılığı konusunda şu an tüm marmara bölgesinde sürekli olarak hizmet vermektedir.

Beton, Bahçe, Fabrika, Saha ve diğer tüm alanlarda kullanma suyunu Tek Taşımacılık firması’dan talep edebilirsiniz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına tüm hizmetlerimiz müşteri odaklıdır.

TEKE TAŞIMACILIK

Sizde; Teke Taşımacılığın sınırsız hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız; bizim ile iletişim kurun…